Diabetyk

Cukrzyca pod kontrolą!

Zaczynamy!

Zamień papierowy dzienniczek na elektroniczny - z bajerami! Zapisuj pomiary wszędzie, gdzie jesteś! Nigdy nie skończy Ci się miejsce, nie będzie problemu z niepiszącym długopisem, nikt nie zapyta, "co to za dziwny notes". Dzięki Diabetykowi masz dostęp do swoich wyników zawsze i wszędzie - również offline!

Diabetyk to więcej, niż dzienniczek - na podstawie zebranych danych generuje statystyki i raporty o stanie zdrowia, przypomina o konieczności wykonania pomiaru, automatycznie wylicza korekty.

Diabetyk dostępny jest jako aplikacja web oraz Android. Dzięki synchronizacji z chmurą Diabetyka Twoje dane dostępne są na każdym urządzeniu podłączonym do Twojego konta!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo - wszystkie przesyłane dane są szyfrowane. Nikomu nie udostępniamy Twoich pomiarów.

Uruchom Diabetyka!

Informujemy, że system Diabetyk powstał na podstawie doświadczeń jego twórców, konsultacji z lekarzami i informacji zebranych od użytkowników. Diabetyk nie zastępuje, ani nie może zastępować konsultacji pacjenta z lekarzem, a DH Corp. nie ponosi odpowiedzialności za błędy w leczeniu użytkowników Diabetyka. Usługa nie może zastąpić zdrowego rozsądku jej użytkownika.

Piotr M. Pelica

Piotr M. Pelica

Owner & CEO „Diabetyk powstał po to, żeby pomagać cukrzykom w ich codziennych zmaganiach z chorobą. O jego bezpieczeństwo i niezawodność dbam osobiście. Cieszy mnie to, że użytkownicy wspierają nas w rozwoju Diabetyka.”