Certyfikat Internetowych Rewolucji

Umiemy w Internety! W dniu dzisiejszym uzyskaliśmy certyfikat, potwierdzający nasze umiejętności w ramach marketingu internetowego!

Certyfikat od Google, Internetowe Rewolucje, potwierdza, że umiemy wykorzystywać dostępne narzędzia w celu realizacji kampanii reklamowych w Internecie - zarówno dla komputerów, jak i urządzeń mobilnych.

Tagi: google certyfikat marketing

Zniżki dla Honorowych Dawców Krwi

Przystąpiliśmy do akcji Dawcom w Darze oraz Razem dla Dawców!

Wszystkim Honorowym Dawcom Krwi oferujemy 15% rabatu na wszystkie usługi kreatywne (strony internetowe, aplikacje, projektowanie graficzne, tworzenie identyfikacji wizualnej, hosting, opieka administracyjna). Aby skorzystać z promocji, należy przesłać do nas zdjęcie bądź skan legitymacji HDK. Z promocji można skorzystać pod warunkiem, że od ostatniego oddania krwi minęło nie więcej, niż 12 miesięcy.

Szczegóły promocji

Tagi: promocje krwiodawstwo

Krótko o identyfikacji wizualnej

Identyfikacja wizualna to bardzo ważny aspekt wizerunku, jaki kreujemy w sieci. Powinna być spójna zarówno w sieci jak i offline.

Na identyfikację wizualną składają się m.in.:

  • logo,
  • kolorystyka,
  • krój pisma,
  • wygląd budynku, wystrój wnętrz,
  • wygląd produktów i ich opakowań,
  • szata graficzna materiałów promocyjnych.

Na podstawie naszej IW tworzymy takie materiały, jak papier firmowy, koperty, dokumenty handlowe, rachunki, faktury, prezentacje, materiały PR-owe, identyfikatory i ubiór pracowników, wizytówki i wiele innych.

Tagi: biznes_w_sieci identyfikacja_wizualna logo

Facebooki i Twittery, czyli dbamy o powroty

Najlepszy klient to powracający klient. To klient, który kupi u nas raz jeszcze i który poleci nas znajomym. To klient, o którego należy zadbać - dać mu powód do powrotu.

Podczas pierwszej wizyty klient powinien czuć, że został dobrze obsłużony. Dobrze działa w tym wypadku zasada 120% - aby dać klientowi to, czego oczekiwał i jeszcze trochę. Bez względu na to, czy będzie to drobny upominek, skromny rabat czy dobra rada, klient wyjdzie z naszego sklepu wiedząc, że ma do czynienia z profesjonalistą. Pod koniec wizyty warto go zachęcić do polubienia nas na Facebooku czy zapisania się do newslettera. Możemy to zrobić zarówno poprzez zwykłe słowne zaproszenie, wywieszenie odpowiedniego ogłoszenia (bądź tabliczki) przy wyjściu ze sklepu, albo - w przypadku strony internetowej - poprzez zastosowanie nieinwazyjnej, choć zwracającej uwagę prośbie. Powinien to być raczej dodatkowy box, wyświetlany podczas np. podsumowania zamówienia, niż banner reklamowy czy wyskakujący pop-up.

Tagi: biznes_w_sieci facebook twitter newsletter social_media

Obecność w Sieci, czyli pozyskiwanie nowych klientów

Ciągły rozwój technologiczny oznacza konieczność ciągłego dopasowywania się do zmian. Jeszcze nie tak dawno wszyscy mówiliśmy o Web 2.0, gdzie każdy mógł w prosty sposób publikować własne treści w Sieci. Dzisiaj Internet Rzeczy już nie jest marzeniem, a rzeczywistością powoli wkraczającą w nasze życie. Pojawiły się wearables, informacje są na wyciągnięcie ręki, podawane nam dokładnie wtedy, gdy ich potrzebujemy. Żyjemy w czasach, gdzie na podstawie zaplanowanego w kalendarzu wydarzenia nasz zegarek zawibruje, że już czas wyjechać, by dotrzeć na czas, a samochód wyznaczy trasę omijającą korki. Telefon ostrzeże, że miejsce, do którego się wybieramy, może być zamknięte w momencie przyjazdu.

Tagi: biznes_w_sieci google wyszukiwarki