DHKM 5.4

Opublikowaliśmy nową wersję DHKM!

Co nowego w 5.4?

Nowy wygląd aplikacji

Jak słusznie zauważyliście, aplikacja wyglądała jak z poprzedniej epoki. Tak też było - projekt powstał jeszcze w czasach Androida 2.3. Dlatego też uznaliśmy, że już czas najwyższy na odświeżenie jej wyglądu. Stworzyliśmy więc aplikację kompatybilną z rokiem 2017!

Rozszerzona obsługa miast

Wprowadziliśmy poprawki do protokołu komunikacyjnego aplikacja - serwer, dzięki którym mamy większe pole do popisu - np. od tej wersji dowiecie się, czy podjeżdżający autobus bądź tramwaj jest niskopodłogowy :-)

Nowy ekran główny

Wyciągnęliśmy na wierzch najczęściej używane funkcje - listę ulubionych i listę linii. Teraz do obu z nich macie dostęp od razu po uruchomieniu aplikacji!

Odświeżona lista odjazdów

Lista odjazdów jest teraz jeszcze czytelniejsza, a jej nowy format pozwolił na umieszczenie większej ilości informacji na tej samej powierzchni!

Masa zmian i usprawnień

Wprowadziliśmy łącznie nieco ponad 200 różnych zmian i usprawnień - poprawiliśmy zgłoszone błędy, dodaliśmy możliwość dopasowania zakresu wyszukiwania przystanków w funkcji W pobliżu. Poprawiliśmy stabilość przesyłania danych między aplikacją a serwerem.

Wdrożenie w Krakowie

Kolejnym ważnym krokiem jest wejście do innych miast - na początku bierzemy Kraków! Wprowadziliśmy już pełną obsługę linii tramwajowych i są one od dziś dostępne w aplikacji - wystarczy wybrać odpowiednie miasto w ustawieniach bądź przy pierwszym uruchomieniu!

Tagi: dhkm krakow android aktualizacje
comments powered by Disqus