Dlaczego warto mieć firmową stronę WWW?

W dzisiejszych czasach tradycyjne media zostają zastąpione mediami cyfrowymi, a coraz więcej ludzi informacji szuka tylko i wyłącznie w Internecie, nie zasięgając innych źródeł. Powieważ tak jest szybciej, prościej. Wystarczy wpisać lub po prostu wypowiedzieć kilka słów, żeby znaleźć odpowiedź na nasze pytania. Dostęp do informacji jest tak powszechny i szybki, jak nigdy dotąd.

Tagi: strona_www strony_internetowe biznes_w_sieci

Nowa strona internetowa

Chwalimy się!

16 czerwca 2016 r. uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową!
Wraz z tą zmianą zaktualizowaliśmy wszystkie dostępne na stronie informacje i odświeżyliśmy ofertę.

Nowa strona została stworzona z uwzględnieniem trendów i potrzeb rynku. Jest w pełni responsywna, automatycznie dopasowuje się do urządzeń, na których jest otwierana. Zapewnienie dostępności było jednym z naszych celów.

I, nie oszukujmy się, dobrze się bawiliśmy przy jej tworzeniu!

Tagi: dh strona www redesign z_zycia_dh

Zaplanowane prace techniczne 22-23.08.2015

W związku z zaplanowanymi pracami technicznymi związanymi z siecią naszych serwerów mogą nastąpić przerwy w działaniu niektórych z usług. Mimo wszystko będziemy starać się zapewnić ich działanie możliwie bez zakłóceń. Będziemy aktualizować ten wpis w miarę postępu naszych prac.

22.08.2015 r. 20:10
Udało się zamknąć prace wcześniej, prowadzimy ostatnie testy. Prace miały na celu poprawienie wydajności i organizacji infrastruktury. Nie otrzymaliśmy żadnych zgłoszeń o problemach, co niezmiernie nas cieszy! Na części usług trwa obecnie propagacja nowych DNSów. Operacja powinna zakończyć się w ciągu 24 godzin.

Tagi: prace techniczne serwery usługi komunikat

Szczęśliwych świąt Wielkiej Nocy!

 

Z okazji świąt Wielkiej Nocy
radości, uśmiechu i szczęścia
życzy Wam cała załoga DH
 
Oby ten okres świątecznych dni był Wam czasem wytchnienia od natłoku codziennych obowiązków. Oby był pełen ciepłych chwil spędzonych w gronie najbliższych. Życzymy Państwu także tradycyjnie - smacznego jajka i mokrego dyngusa, a wszystkim tym, którzy przygotowują się lub są już w drodze - spokojnej podróży.
Tagi: wielkanoc życzenia

Aktualizacja weatherProject

weatherProject zyskał w ostatnim czasie nowe sensory i aktualizację oprogramowania. Pilotażowo nowa stacja została wprowadzona w Krakowie, a wkrótce pojawi się także w pozostałych obsługiwanych miastach. Dzięki nowej wersji stacji pogodowej zwiększona została stabilność, możliwości działania, a także dodano nowe dane, takie jak wilgotność powietrza, temperatura odczuwalna, temperatura punktu rosy i wysokość podstawy chmur kłębiastych. Dane te dostępne są także w wersji mobilnej, której interfejs został odświeżony. Aplikacja Android obsługuje teraz także UI dla tabletów.

Zapraszamy do pobierania wersji Android i korzystania z odświeżonego interfejsu webowego!

Tagi: weather aktualizacja produkty