Aplikacja Egzamin Krótkofalarski kat. A

Od dziś możecie pobrać ze sklepu Google Play naszą nową aplikację - Egzamin Krótkofalarski kat. A. Aplikacja to baza pytań pochodząca z witryny UKE, dostępna w przystępnej formie. Takie rozwiązanie pozwala się uczyć w każdym miejscu - czy leżąc w łóżku, czy jadąc komunikacją miejską, czy koleją.

Dostępna jest też wersja PRO, zawierająca moduły Nauka i Egzamin. Oferujemy ją za najniższą możliwą cenę na Google Play :-)

Zapraszamy do pobierania i amatorskie pozdrowienia - 73!

Tagi: android aplikacja egzamin krótkofalarski HAM radio

Wesołych Świąt!

Na tegoroczne Święta Bożego Narodzenia życzymy Wam spełnienia marzeń, dużo radości i sukcesów w życiu. Jednocześnie chcielibyśmy podziękować, że jesteście z nami.

Mamy nadzieję, że mijający już, 2014 rok, będzie przez Was miło wspominany, a także, że z ciekawością i odwagą wkroczycie wraz z nami w nowy, 2015 rok.

Wesołych Świąt!

Tagi: święta życzenia

dh Weather dla Windows Phone

Dzień dobry! Już od dzisiaj w sklepie Windows Store znajdziecie naszą aplikację dh Weather dla Windows Phone 8.1! Dzięki dh Weather możecie sprawdzić obecne warunki pogodowe w czasie rzeczywistym. Dzięki zastosowaniu własnych stacji pogodowych możemy dostarczać Wam te dane bezpośrednio. Aplikacja dh Weather dostępna jest na platformy Windows Phone i Android, a także przez dowolną przeglądarkę internetową.

Tagi: weather projekty windows phone

Diabetyk obsługuje płatności Transferuj.pl

Zmieniliśmy metodę płatności w Diabetyku i od dzisiaj obsługujemy płatności poprzez Transferuj.pl. Dzięki temu będziecie mogli wykupić konto premium jeszcze szybciej i bez konieczności dodatkowego rejestrowania się w zewnętrznych serwisach.

Transferuj.pl obsługuje płatności 24/7, dzięki czemu konto jest aktywowane natychmiast po otrzymaniu potwierdzenia wpłaty. Dzięki temu rozwiązaniu wszystko odbywa się automatycznie. Głównym powodem przejścia do Transferuj.pl jest ostatnia zmiana regulaminu PayPal, która jest niekorzystna zarówno dla sprzedających jak i kupujących. Nie chcemy narażać swoich użytkowników na zagrożenia ich prywatności, dlatego zdecydowaliśmy się na partnera, który dba o bezpieczeństwo płatności. Mamy również nadzieję, że dzięki temu proces zakupu konta Premium będzie jeszcze łatwiejszy. Wszystkie dotychczasowe konta zostają oczywiście w tym samym stanie.

Tagi: diabetyk

Dostęp lekarza w Diabetyku

Diabetyk od dzisiaj wspiera funkcję dostępu lekarza. Jest to specjalny moduł dostępu, dzięki któremu w szybki i prosty sposób możemy "pochwalić się" swoimi wynikami lekarzowi podczas wizyty.

Wystarczy że w trakcie wizyty wejdziesz w aplikacji mobilnej w Dostęp lekarza i klikniesz Przyznaj dostęp, a następnie podasz adres i kod dostępu. Lekarz na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu może wejść i zobaczyć Twoje wyniki. Kod jest ważny przez godzinę od wygenerowania, więc nie musisz martwić się o to, że zapomnisz wyłączyć dostęp. Nie musisz też podawać haseł, ani drukować czy przepisywać wyników. Lekarz nie ma dostępu do edycji ani dodawania danych. Nie może zobaczyć też Twoich danych osobowych. Funkcja dostępna jest od najnowszej wersji aplikacji - prosimy, zaktualizuj Diabetyka ze sklepu Google Play.

Tagi: diabetyk aktualizacja produkty android