Kosmetyczne zmiany w What To Eat?

Po chwilowych niedogodnościach z dostępem What To Eat? przeszło lifting. Zmieniliśmy schemat kolorów WTE?, zwiększając kontrast i wyróżniając ważniejsze elementy. Poprawiliśmy wygląd listy przepisów, czyniąc ją bardziej czytelną. Podstrony z przepisami zyskały fotokody do otwierania przepisów w komórce lub tablecie, dzięki czemu łatwo "zabrać" przepis do kuchni. Poza tym, przy przepisie znajdziemy także informacje o użytkowniku i jego najnowsze przepisy. Dodaliśmy funkcję losowania przepisów z konkretnej kategorii. Kolejną z nowości jest ranking użytkowników. Kto doda więcej przepisów, które przejdą przez sito moderacji - ten zajmie wyższe miejsce w rankingu!

Oczywiście czekamy na Wasze opinie na naszym fanpage i poprzez COK.

Tagi: wte produkty aktualizacja

Aktualizacja systemu Diabetyk

Właśnie dzisiaj uruchomiliśmy nową wersję systemu Diabetyk. Nowa wersja to przede wszystkim odświeżony interfejs, który stał się bardziej intuicyjny.

Całkowicie nowy silnik aplikacji pozwolił wprowadzić nowe systemy zabezpieczeń. Przy projektowaniu interfejsu głownym założeniem było, by użytkownik zamiast skupiać się na obsłudze, mógł skupić się na tym, co ważne - dostępnych danych dotyczących jego przypadłości. Diabetyk jest teraz dostępny pod własną domeną. Wprowadziliśmy też protokół SSL przy połączeniu, dzięki czemu przesyłane dane są szyfrowane. Mamy nadzieję, że nowy Diabetyk przypadnie Wam do gustu.

P.S.: Aplikacja na Androida jest już dostępna!

Tagi: diabetyk aktualizacja produkty

Wkrótce nowy Diabetyk

Dzień dobry! Szykujemy się do dużej aktualizacji systemu Diabetyk, w związku z czym mamy dla Was kilka informacji.

Po pierwsze - aktualizacja wprowadzi nowe systemy zabezpieczeń, dzięki którym ominiemy problemy z "ciekawskimi", logującymi się raz lub dwa i zaśmiecającymi tym samym bazę danych. Prowadzi to do niepotrzebnego obciążenia systemu, którego chcemy uniknąć, by zaoferować Wam lepiej działający produkt. Ponadto wraz z aktualizacją dokonamy czyszczenia zbędnych danych, w związku z czym prosimy użytkowników o potwierdzenie chęci migracji poprzez wysłanie nam e-maila zawierającego login użytkownika z Centrum Logowania DH oraz adresem e-mail, który będzie nowym loginem w systemie. Wiadomość można wysyłać zarówno na adres diabetyk@dhcorp.eu jak i na cok@dhcorp.eu w temacie maila wpisując Migracja Diabetyka.

Poza tym, chcielibyśmy usłyszeć Wasze propozycje funkcji do nowego Diabetyka. Wasz głos bardzo się dla nas liczy i chcielibyśmy dowiedzieć się, czego potrzebujecie.

Tagi: diabetyk aktualizacja produkty

DHKM pod ziemią!

Chciałbym dziś powiedzieć Wam o tym, że Białostocka Komunikacja Miejska powiesiła w przejściach podziemnych w centrum Białegostoku plakaty z informacjami dot. funkcjonowania BKM. A tam, między innymi, wisi taki oto plakat:

Na tym zdjęciu widzimy kody QR do aplikacji zawierających rozkłady jazdy w Białymstoku. I tak, jest tam DHKM (drugi kod od prawej w Androidzie). Dzięki, BKM!
Zdjęcie pochodzi ze strony Białostockiej Komunikacji Miejskiej z artykułu Plakaty informacyjne BKM w przejściach pod skrzyżowaniem Sienkiewicza-Piłsudskiego.

Tagi: dhkm bkm białystok

Poprawki w FastShare

Hej!

Dokonaliśmy kilku modyfikacji w FastShare. Są to głównie modyfikacje związane z obsługą, tj.

  • przeciąganie plików może zostać wykonane na całej stronie
  • poprawiono wyświetlanie fotokodu - można go zobaczyć na większej powierzchni
  • dodano szczegółowe dane o plikach
  • poprawiono podgląd plików
Tagi: fastshare usługi