Odświeżona strona DH

Cześć!

Witamy z odświeżoną stroną! Mamy nadzieję, że jej nowa wersja jeszcze bardziej przypadnie Wam do gustu. Uprościliśmy nawigację, odciążając ją jednocześnie. Powiększyliśmy ważne elementy, czyniąc je bardziej widocznymi. Strona główna prezentuje przede wszystkim menu główne - tak, aby wszędzie było łatwo dotrzeć. Produkty, które jakimś cudem takowych wcześniej nie miały - otrzymały swoje podstrony. Zmniejszyliśmy ilość kolorów wykorzystywanych na stronie, by była bardziej czytelna. Usunęliśmy większość zasobożernego kodu JavaScript zastępując go lżejszymi HTML5 i CSS3.

Cały czas się rozwijamy - zarówno dla nas samych, jak i dla Was. Pozdrawiamy!

Tagi: dh strona www redesign

Centrum Logowania DH

Dobry wieczór! Chciałbym poinformować, że w związku z niską "używalnością" serwisu społecznościowego One, Zarząd podjął decyzję o zamknięciu tej usługi. Wszystkie konta One zostały przeniesione do Centrum Logowania DH dostępnego pod adresem login.dhcorp.eu. Logowanie do produktów DH, które korzystały z logowania przez one odbywa się teraz przez Centrum Logowania. Loginy i hasła pozostały bez zmian.

Pozdrawiam,
Piotr.

Tagi: one dh produkty

DHKM 5.1.2

Tak, wiem, znowu... Ale to chyba o to chodzi? W końcu aplikacja ma się rozwijać. Mamy nowe DHKM!

Tagi: dhkm produkty nowa wersja

What To Eat?

Z dumą chcielibyśmy dziś Wam przedstawić kontynuację mało sławnego programu naszego autorstwa o nazwie iCook - What To Eat?

What To Eat? jest internetową bazą przepisów, w którym użytkownicy dzielą się swoimi ulubionymi potrawami. Tym, co wyróżnia WTE? od innych serwisów kulinarnych, jest unikalna wyszukiwarka, ułatwiająca życie osobom, które nie wiedzą na co mają ochotę. Po prostu - wchodzisz na stronę, wybierasz, czy chcesz śniadanie, obiad, kolację, jakąś przekąskę lub napój, na ciepło czy na zimno, oraz na jaką okazję, a serwis zwróci Ci najbardziej pasujące i najwyżej oceniane przez innych przepisy.

Nie wiesz, co zjeść? Skorzystaj już dziś! http://wte.dhhost.pl/

Tagi: produkty jedzenie what to eat

DHKM 5

Już jest - specjalnie dla Was, tuż przed zamknięciem Centrum. Nowa wersja DHKM ujżała światło dzienne!

Tagi: dhkm produkty android aktualizacja