Aktualizacja DHKM

Witam! Dziś ujrzała światło dzienne aktualizacja DHKM! Obecna wersja (2.16) wnosi znaczne poprawki w funkcjonowaniu algorytmu StopSelect, który odpowiada za lokalizowanie telefonu i wybieraniu najbliższego przystanku; optymalizacja interfejsu, a także zmiana sortowania listy przystanków - są teraz posortowane według ich nazw, a nie numerów.

Ponadto usunęliśmy wszystkie zgłoszone błędy, a także dokonaliśmy kilku kosmetycznych poprawek silnika i interfejsu.

Ah, oczywiście na początku powita Was nowy, minimalistyczny ekran powitalny:

Aktualizację możecie już pobrać z Google Play. Uruchomiliśmy także fanpage DHKM na Facebooku, gdzie możecie zadawać wszelkie pytania nt. DHKM, a także przesyłać nam swoje pomysły i sugestie.

Tagi: dhkm aktualizacja aktualizacje

Fanpage DHKM

Witam wszystkich! Miło mi poinformować, że DHKM ma swój fanpage na Facebook'u, który znajdziecie pod adresem http://fb.com/dhkmBialystok. Zapraszam do lajkowania, czekamy też na wasze komentarze dot. DHKM, postaramy się odpowiedzieć na wszystkie!

Pozdrawiam!

Tagi: facebook fb dhkm

DHKM w Polskim Radiu Białystok

W piątek, w okolicach godziny 13 w Polskim Radiu Białystok można było usłyszeć, jak opowiadamy o DHKM.

Pojawił się także artykuł na stronie Radia. Pozdrawiamy panią Izę Serafin oraz całą ekipę Radia Białystok!

Tagi: polskie radio białystok dhkm radio produkty media

[DHKM] Piszą o nas! DHKM w Porannym

Kurier Poranny w poniedziałkowym wydaniu papierowym oraz na swojej stronie internetowej zamieścił artykuł o aplikacji DHKM.

Kilka dni wcześniej spotkaliśmy się z reporterką Kuriera Porannego, panią Anną Kopeć, która przeprowadziła z nami wywiad. Dziękujemy za spotkanie i mamy nadzieję na współpracę się w najbliższej przyszłości :)

Tagi: dhkm produkty poranny

Finaliści OIT

Miło nam poinformować, że trzech z nas zostało finalistami Olimpiady Innowacji Technicznych, organizowanej przez Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów. Projekt, który został wysłany na olimpiadę, to Mobilny system wielopunktowej rozproszonej analizy położenia GPS wykorzystujący Wirtualny Monitor Odjazdów Autobusów Białostockiej Komunikacji Miejskiej - czyli nasz DHKM!

5 czerwca 2012r. o godz. 11:30 w warszawskim Domu Technika w Warszawie Mateusz Dziekoński, Piotr M. Pelica oraz Kamil Żywolewski odebrali zaświadczenia i dyplomy. Wyniki OIT, kat. U

Tagi: dhkm sukcesy oit