Strony internetowe

Strona internetowa to Twój wizerunek w sieci.
Daj się poznać od najlepszej strony!

Strona internetowa to Ty. To w Internecie ludzie znajdują informacje o Tobie czy Twojej firmie. Dlatego musi być dobrze zaprojektowana i użyteczna dla internauty.

Powierzając nam zaprojektowanie Twojej strony internetowej możesz mieć pewność, że stworzymy ją na podstawie potrzeb Twojej firmy i Twoich oczekiwań, a także naszego doświadczenia.

Jeśli prowadzisz działalność lokalną, ogólnopolską, czy światową - dopasujemy się do Ciebie. Prowadzisz zakład fryzjerki, restaurację? Jesteś tłumaczem, copywriterem? Potrzebujesz strony z systemem rezerwacji, kontaktu z klientem, pragniesz otworzyć sklep internetowy? Skontaktuj się z nami, chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie!

Analiza

Na początku analizujemy Twoje potrzeby. Chcemy jak najlepiej poznać Twój biznes i to, oc masz do zaoferowania swoim klientom. Odpowiadamy na wszelkie pytania i rozwiewamy wątpliwości związane z posiadaniem strony internetowej.

Wstępny projekt

Przygotowujemy wstępny projekt strony w oparciu o informacje, które uzyskaliśmy podczas analizy. Przedstawiamy Ci wstępne szkice, makiety strony, na podstawie których oceniasz, które elementy Ci się podobają, a które powinniśmy zmienić.

Przygotowanie strony

Kiedy projekt zostanie zaakceptowany przygotowujemy stronę internetową. Informujemy Cię o bieżącym postępie prac. W każdej chwili możesz wprowadzać zmiany do projektu - zdajemy sobie sprawę z faktu, że warunki się zmieniają.

Wprowadzenie treści

Kiedy strona jest już gotowa, wprowadzamy na nią dostarczone przez Ciebie treści: teksty, zdjęcia, materiały wideo i audio. Sprawdzamy ich zgodność z Twoją wizją i spójność z przygotowanym projektem. Informujemy Cię o wszyskim i pytamy w razie jakichkolwiek wątpliwości.

Weryfikacja

Przekazujemy projekt do weryfikacji - sprawdzasz, czy wszystko jest w porządku. Wyjaśniamy wszelkie wątpliwości i odpowiadamy na Twoje pytania. Jeśli zechcesz wprowadzić zmiany, wprowadzimy je dla Ciebie. Zależy nam, żeby Twoja strona była idealna!

Dalsza współpraca

Nie zrywamy komunikacji po zakończeniu projektu! Jesteśmy do Twojej dyspozycji i służymy pomocą w sprawach związanych z Twoją nową stroną. Pomagamy we wdrożeniu, możesz powierzyć nam hosting oraz administrację Twojej strony.

Skontaktuj się

Porozmawiajmy o Twoim projekcie - bezpłatnie i bez zobowiązań!

Kontakt

The Fashion Mouse

Blog modowy

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Św. Rodziny w Komorowie

Strona WWW

Joanna Ruszuk-Synoracka • Kancelaria Radcy Prawnego

Strona WWW

Najlepsze akcesoria samochodowe! · KEYT-POL Katarzyna Harasim

Strona wizytówka

Stowarzyszenie Ekosowlany

Strona WWW

Agroturystyka "Pohulanka"

Strona WWW

elektryk.tv - telewizja internetowa ZSE w Białymstoku

Strona WWW

Zakład Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa

Strona WWW

Parafia Chrystusa Króla w Białymstoku

Strona WWW

Tania ciąża. Poradnik dla kobiet w ciąży.

Strona WWW

Chętnie rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości!

Captcha