Opowiedz swoją historię

Stwórz i opisz najpiękniejsze momenty, przekaż światu wszystko to, co chcesz.
My zajmiemy się kwestiami technicznymi.

 

Nie ma chyba bardziej osobistego typu strony niż blog. To najbardziej swobodna forma publikacji treści w Internecie - nie ogranicza Cię limit znaków, nie jest to artykuł do gazety, możesz opublikować krótki wpis, długie rozważania, zdjęcie, piosenkę, klip z YouTube... Masz do dyspozycji niesamowicie prostą w obsłudze platformę dającą Ci do dyspozycji nieograniczone wręcz możliwości. Możesz puścić wodze fantazji i pokazać światu swoje emocje, doświadczenie, wiedzę, przemyślenia...

Tego wszystkiego dokonasz bez zaprzątania sobie głowy kwestiami technicznymi - zajmiemy się tymi sprawami za Ciebie. Dedykowany Ci administrator będzie gotowy do działania, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Jeśli prowadzisz już bloga na ogólnodostępnej platformie, przeniesiemy go dla Ciebie - pod Twój własny adres, na Twój własny blog.

Tak! Chcę bloga!

Jesteś rzecznikiem prasowym? Odpowiadasz za PR firmy? Firmowy blog to jedno z wielu, choć potężne narzędzie budowania marki. Pozwala na niesamowitą swobodę - od współpracy przy wpisach do planowania ich publikacji. Możesz stworzyć wiele wpisów, przygotować i zaplanować moment ich pojawienia się, łącznie z automatycznym dodaniem do firmowego fanpage!

Najlepiej, jeśli blog współpracowałby z istniejącą infrastrukturą, i wpasował się do Twojej firmy. Chyba, że nie masz istniejącej infrstruktury, albo chciałbyś ją zmienić. Ale z tym też możemy Ci pomóc!

Porozmawiajmy o współpracy!

Strony internetowe? Tak, to też u nas!

Twój blog nawet w 120 minut!

Porozmawiaj z nami, a przygotujemy Twojego bloga w trybie ekspresowym!

Skontakuj się z nami

Monitorujemy bloga

Pilnujemy Twojego bloga 24/7 - jeśli tylko coś zacznie być nie tak, reagujemy natychmiast. Przede wszystkim jednak skupiamy się na tym, żeby do takich sytuacji w ogóle nie dochodziło.

Oszczędzasz czas

Zajmiemy się wszystkimi kwestiami technicznymi! Uruchomimy Twojego w pełni profesjonalnego bloga w krótkim czasie! Nie musisz zawracać sobie głowy instalacją, domenami, bazami danych i innymi, niewiele mówiącymi nazwami. Będziemy stać na straży działania Twojego bloga!

Pomoc techniczna

Pomożemy Ci w kwestiach technicznych - odpowiemy Ci na wszelkie pytania związane z Twoim blogiem i nie tylko!

Chętnie porozmawiamy o Twoim projekcie i możliwościach współpracy.
Ale też o tym, co leci w kinach.

Captcha