DHKM

DHKM to aplikacja na telefony z systemem Android, przeznaczona jest do planowania podróży za pomocą środków komunikacji miejskiej. Rozwinięcie nazwy DHKM to po prostu "DH Komunikacja Miejska".

DHKM to pierwsza aplikacja mobilna, dzięki której zobaczysz odjazdy LIVE, z uwzględnieniem korków, utrudnień na drogach i innych, nieprzewidzianych sytuacji.

Aplikacja pozwala na zlokalizowanie użytkownika i określenie na tej podstawie na jakim przystanku się obecnie znajduje. Ponadto użytkownik może wybrać przystanek, którego rozkład chce sprawdzić.

Nieustanny rozwój DHKM powoduje, że aplikacja wzbogaciła się o wiele funkcji, m. in. wybór przystanku przez rozkład linii, ulubione przystanki, system aktualności czy obsługę syntezatorów mowy.

Piotr M. Pelica

Piotr M. Pelica

Aplikacja i serwer
Kamil Żywolewski

Kamil Żywolewski

Baza danych i aktualizacje
Mateusz Dziekoński

Mateusz Dziekoński

Testy i UX

Aby zapewnić ciągłość działania oraz możliwie najwyższą jakość, DHKM przesyła pewne informacje, które są gromadzone na serwerach DH Corp. Są one gromadzone na dwa sposoby:

informacje podawane przez użytkownika (z wyłączeniem informacji oznaczonych jako niegromadzone)
są to wszelkie informacje podawane przez użytkownika w oknach dialogowych, formularzach, etc.

informacje uzyskiwane podczas korzystania z usług, tj. informacje o telefonie (model, producent, wersja OS, unikalne ID klienta, informacje o sieci komórkowej), informacje ruchu HTTP (IP, adres URL, pliki cookie), informacje o lokalizacji urządzenia, informacje o awariach i błędach, unikalne identyfikatory użytkownika i aplikacji.

Informacje gromadzone przez DH Corp są zbierane w celu zapewnienia usług personalizacji a także tworzenia raportów statystycznych, pozwalających na udoskonalanie, tworzenie nowych i zapewnienie działania istniejących usług. Dane te są wykorzystywane w celu personalizacji usług, a także innych, zdefiniowanych przez konkretną usługę.

Dane personalne użytkowników nie są udostępniane osobom trzecim, chyba, że użytkownicy wyrażą na to zgodę. Ponadto DH Corp zobowiązuje się dołożyć wszelkich możliwych starań, aby zapewnić bezpieczeństwo i poufność tych danych.

Uwaga! Aplikacja intensywnie wykorzytstuje połączenie internetowe. Twój operator może pobierać dodatkowe opłaty za korzystanie z sieci Internet w telefonie. Przed pobraniem upewnij się, że masz wykupiony pakiet internetowy. Nie ponosimy odpowiedzialności za koszty powiązane z użytkowaniem aplikacji.

© 2011 - 2017. Wszystkie prawa zastrzeżone. Znak DHKM oraz aplikacja są chronione prawami autorskimi i należą wyłącznie do ich właścicieli.

System współpracuje z systemami miejskimi, korzystając z daych publicznie dostępnych.

Aplikacja dostała się do finału Olimpiady Innowacji Technicznych w kategorii usprawnienie softwarowo - techniczne pod nazwą "Mobilny system wielopunktowej rozproszonej analizy położenia GPS wykorzystujący Wirtualny Monitor Odjazdów autobusów Białostockiej Komunikacji Miejskiej"